Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Konkurs na dzierżawę miejsc przeznaczonych do działalności gospodarczej na terenie Parku w Świerklańcu

17 marca, 2023

Gmina Świerklaniec ogłosiła konkurs w formie licytacji ustnej nieograniczonej na oddanie w dzierżawę terenu świerklanieckiego Parku w celu prowadzenia działalności gospodarczej w 2023 roku. Konkurs trwa od dnia 16 do 30 marca br.

Park w Świerklańcu

Licytacja dotyczy dwunastu miejsc o powierzchni ok. 10 m2, trzech miejsc o powierzchni ok. 100 m2 i jednego miejsca o powierzchni ok. 500 m2.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Materiały

https://bip.swierklaniec.pl/a,44415,ogloszenie-konkursu-w-trybie-licytacji-ustnej-nieograniczonej-na-oddanie-w-dzierzawe-w-roku-2023-nie.html
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).