Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Marzena Ferdyn na koniu Niwar najlepsza w skokach przez przeszkody

09 listopada, 2020

Marzena Ferdyn na najwyższym stopniu podiumReprezentantka Akademii Sportów Konnych w Świerklańcu Marzena Ferdyn na koniu Niwar zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Śląska w skokach przez przeszkody w kategorii Open które odbyły się w dniach 6-8 listopada w Zbrosławicach.

Mistrzostwa to 3 dni zmagań. Reprezentantka świerklanieckiego klubu od piątku do niedzieli zachowała zerowe konto czyli wszystkie przejazdy pokonała bez zrzutek i wyłamań. W rozgrywce - czyli ostatnim finałowym przejeździe, do którego dostali się już tylko najlepsi, walka o medale była bardzo zacięta. Trzeba było mocno się pościgać żeby sięgnąć po złoto a jednocześnie nie popełnić błędu. Marzenie Ferdyn się to udało! Serdecznie gratulujemy.

Zdjęcie: Facebook Stajnia Ferdyn
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).