Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Młodzi robią Metropolię – zgłoś swój udział jeśli masz od 16 do 25 lat!

29 maja, 2020

„Młodzi robią Metropolię”? to pomysł Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii na wysłuchanie postulatów jej mieszkańców w wieku od 16 do 25 roku życia. Dzięki temu GZM dowie się jakie młodzi ludzie mają oczekiwania, potrzeby i problemy.

Liczymy, że wskażecie nam kierunki działań w obszarach edukacji, rynku pracy, rozwoju, transportu, kultury na obszarze Metropolii. Wasze pomysły zostaną wykorzystane w pracach nad „Strategią Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.”

Kogo szukamy?

25 ambasadorów Młodej Metropolii, ludzi stąd w wieku od 16 do 25 roku życia, którzy chcą „robić Metropolię”. Powiedz lub napisz nam Jak wygląda? Jak brzmi? Jak żyje? Czym jest? Metropolia Młodych. Przedstaw się nam, napisz kim jesteś.

Jak mogę się zgłosić?

Na twoje zgłoszenie czekamy do końca czerwca 2020 roku. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: bit.ly/2ZsuH7l pamiętaj, że oprócz zgłoszenia czekamy na odpowiedź na zadanie: „Powiedz lub napisz nam Jak wygląda? Jak brzmi? Jak żyje? Czym jest? Metropolia Młodych” prześlij je na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziesz w regulaminie – dostępnym na www.metropoliagzm.pl w zakładce Biblioteka – koniecznie go przeczytaj.

Nadesłane zgłoszenia będą przedmiotem dyskusji przedstawicieli Departamentów odpowiedzialnych za rozwój społeczno-gospodarczy, komunikację i transport, planowanie przestrzenne, projekty oraz promocję w Metropolii. Skontaktujemy się z wybranymi osobami, dopuszczamy możliwość dodatkowych rozmów z wybranymi osobami.

Co nas czeka?

Fajna przygoda, pełna zadań i interakcji. Do Waszej dyspozycji będą zarówno pracownicy Metropolii jak i zewnętrzni eksperci. Czeka nas minimum 10 spotkań (w tym zdalnych) w okresie od września 2020 do września 2021 roku.

Co potem?
Efektem naszej pracy będą rekomendacje, które znajdą się w „Strategii Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.” Chcemy też prezentować Wasze pomysły w trakcie specjalnych spotkań w okresie od września do grudnia 2021 roku.

A gdybym miał/miała więcej pytań?
Pozostajemy z Wami w kontakcie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).