Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Mobilne Biuro Programu „Czyste Powietrze” 21 lipca w Świerklańcu

17 lipca, 2020

We wtorek 21 lipca na parkingu przy szkole podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu przy ulicy Młyńskiej w godzinach 10:00 - 14:00 stacjonować będzie Mobilne Biuro Programu „Czyste Powietrze”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na spotkanie z ekspertami z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, którzy doradzą w kwestii możliwych rozwiązań termomodernizacyjnych, wymiany tzw. kopciuchów czy pomogą w wypełnianiu wniosków. Co najważniejsze - będzie możliwość złożenia wniosków na miejscu.
Jest to kolejny krok w celu poprawy jakości powietrza w naszym regionie. Pragniemy jednocześnie zapewnić, że spotkania będą odbywały się z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarnych, tak, by były bezpieczne dla mieszkańców.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).