Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Nabór deklaracji na OZE przedłużony do 16 czerwca

01 czerwca, 2023

Przedłużony został terminu naboru deklaracji udziału w projekcie "Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec". Dokumenty będą przyjmowane do dnia 16 czerwca 2023 r.

OZE

Dokumenty w tym terminie można składać zarówno w formie papierowej, w siedzibie Urzędu Gminy Świerklaniec przy ul. Młyńskiej 3 jak i w formie elektronicznej - podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).