Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Nabór do Programu Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń”

29 czerwca, 2020

Logo fundacjiZarząd Fundacji "Dzieci Śląska" im. Kai Mireckiej Ploss zaprasza maturzystów z 2020 roku przyjętych na I rok studiów dziennych do Programu Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń” Segment II.

Terminy uruchomienia aplikacji on – line oraz przesłania wydrukowanych wniosków do Fundacji o przyznanie stypendiów na rok akademicki 2020/2021 zostaną ogłoszone  na stronie internetowej www.stypendia-pomostowe.pl.

Fundacja "Dzieci Śląska"
im. Kai Mireckiej Ploss
42-620 Nakło Śląskie ul. Dworcowa 2
Telefon: +48 32 284 36 13, 668 719 211
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).