Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej

14 lutego, 2023

Informacja

Poniżej Zarządzenie Wójta Gminy Świerklaniec w sprawie ogłoszenia naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej rozpatrującej i opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku.

Materiały

https://bip.swierklaniec.pl/a,44318,zarzadzenie-w-sprawie-ogloszenia-naboru-przedstawicieli-organizacji-pozarzadowych-do-komisji-konkurs.html
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).