Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Nagroda „Gracji” w dziedzinie kultury. Do końca lipca można zgłaszać kandydatów

01 lipca, 2024

Wójt Gminy Świerklaniec informuje, że do 31 lipca 2024 r. można zgłaszać kandydatury do dorocznej nagrody gminy Świerklaniec w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Gracja kultury

Z wnioskami o przyznanie nagrody mogą wystąpić:
- instytucje kultury,
- stowarzyszenia, związki twórcze i kulturalne,
- organizacje pozarządowe,
- pełnoletni mieszkańcy gminy Świerklaniec w liczbie co najmniej 50,
- wójt gminy Świerklaniec.
Wnioski należy składać do dnia 31 lipca 2024 r. do godz. 15:30 osobiście w Urzędzie Gminy Świerklaniec lub drogą pocztową (decyduje data wpływu do sekretariatu).
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).