Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Najlepsze życzenia dla funkcjonariuszy z okazji Święta Policji

24 lipca, 2020

24 lipca obchodzimy Święto Policji. W związku z tym Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl i Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik składają wszystkim funkcjonariuszom najlepsze życzenia.

Życzymy, aby codzienna trudna praca i wysiłek wkładany w poprawę bezpieczeństwa stanowiły powód do satysfakcji oraz uznanie i szacunek społeczeństwa. Święto Policji to doniosły dzień, w którym, w sposób szczególny, trzeba wyrazić wdzięczność za pełną poświęcenia służbę na rzecz ochrony życia, zdrowia oraz mienia ludzkiego. Życzymy w imieniu własnym, pracowników urzędu, radnych oraz mieszkańców gminy Świerklaniec, niezachwianej wiary w słuszność podejmowanych decyzji oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Niech poczucie dobrze wypełnianych obowiązków wobec Ojczyzny i Obywateli będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).