Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Strażaka 4 maja

04 maja, 2020

4 maja to Dzień św. Floriana, czyli patrona między innymi Strażaków. Z tej okazji składamy wszystkim Strażakom, zarówno tym zawodowym jak i ochotnikom najlepsze życzenia!

Wyrazy uznania i szacunku za profesjonalizm, ofiarność, trud oraz wzorową postawę podczas wypełniania swoich obowiązków.
W tych niełatwych czasach szczególnie pokazujecie, że bycie Strażakiem to misja, którą wykonujecie z pełnym poświęceniem!
Życzymy, aby pomoc drugiemu człowiekowi zawsze była źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Najlepsze życzenia składają:
Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl oraz Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).