Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

22 grudnia, 2020

Pocztówka Bożonarodzeniowa z kościołem parkowym w ŚwierklańcuWspaniałych Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej i rodzinnej atmosferze, spędzonych w zdrowiu i przepełnionych poczuciem spokoju. Cudownego czasu pełnego wytchnienia i oddechu od trosk, oraz jak najwięcej dobrych chwil w Nowym Roku 2021.

Życzą Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl oraz Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).