Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Nowe wydanie Informatora z gminy Świerklaniec dostępne on-line

02 lipca, 2020

Informator Gminy ŚwierklaniecNa stronie internetowej swierklaniec.pl dostępne jest najnowsze wydanie Informatora wydawanego przez Urząd Gminy Świerklaniec. Ze względu na wprowadzone oszczędności czasopismo nie będzie drukowane co najmniej do końca roku. Mieszkańcy mają jednak możliwość pobrania wersji elektronicznej.

Gazeta jest do pobrania w formacie PDF w menu na górze strony - Urząd Gminy - Informator gminny (najnowszy numer majowo-czerwcowy).
W Informatorze przeczytamy m. in.:
- o tym jakie pomysły na rozwój gminy ma nowy zastępca wójta Anna Kubica
- o trwającej w Nakle Śląskim termomodernizacji szkoły podstawowej
- o działaniach podjętych przez rząd w sprawie budowy obwodnicy w gminie Świerklaniec
- o nadaniu imienia Pawła Fesztera stanicy wędkarskiej w świerklanieckim parku.

Bezpośredni link do gazety - PDF (duży rozmiar - 17 MB)
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).