Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Odnawialne źródła energii – dokumenty

12 maja, 2023
1

22 maja od godziny 7:30 ruszy nabór deklaracji udziału w projekcie „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec”. Nabór potrwa do 02.05.2023 r. do godziny 14:00. Poniżej znajdują się dokumenty wymagane w naborze.

OZE - dokumenty

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej został udostępniony Podręcznik dla Grantobiorcy dla projektu  grantowego „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec”, w którym znajdują się dokumenty zgłoszeniowe wymagane w naborze.
Poniżej dokumenty do pobrania.

Materiały


Deklaracja udziału w projekcie
Zalacznik​_1​_Deklaracja​_udzialu​_w​_projekcie​_Świerklaniec.docx
0.04MB


Ankieta OZE
Zalacznik​_2​_Ankieta​_OZE​_ŚWIERKLANIEC.docx
0.03MB


Pełnomocnictwo
Zalacznik​_3​_Pełnomocnictwo.docx
0.02MB


Podręcznik dla Grantobiorcy
Podręcznik​_dla​_Grantobiorcy​_Świerklaniec.pdf
0.33MB
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Jedna odpowiedź do “Odnawialne źródła energii – dokumenty”

  1. ja pisze:

    Wszystko fajnie ale trzeba istniejący kocioł zlikwidować, więcej paneli oznacza przejście na mniej korzystne rozliczenia i problemy z wyłączaniem instalacji a pompa ciepła hałasuje zwłaszcza wieczorami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).