Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Ograniczona dostępność Urzędu Gminy

24 stycznia, 2022

W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa od 25 stycznia Urząd Gminy Świerklaniec ogranicza dostęp interesantów.

Ograniczenie dostępu dla interesantów - budynek urzędu gminy w jasnym kolorze. Zielony filtr na zdjęciu

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z pracownikami Urzędu Gminy. Sprawy najlepiej załatwiać poprzez maila (adres główny kancelaria@ugswierklaniec.pl) oraz za pomocą platformy e-PUAP. Klienci przyjmowani będą wyłącznie na korytarzach naszych budynków (zalecamy telefoniczne umówienie spotkania).
Pisma należy wrzucać do urn ustawionych w środku budynków (umieszczone przy drzwiach wejściowych). Do urzędu wpuszczane będą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Poniżej przypominamy numery telefonów do poszczególnych biur i referatów.

Materiały

Dane kontaktowe
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).