Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Organizacja ruchu na ul. Młyńskiej w Świerklańcu

30 sierpnia, 2023

W związku z trwającymi pracami związanymi z przebudową ul. Młyńskiej w Świerklańcu oraz terenu wokół Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza i Urzędu Gminy Świerklaniec informujemy, że wjazd i dojście do szkoły, przedszkola, urzędu gminy oraz filii banku dostępne jest wyłącznie od ulicy Tarnogórskiej.

Komunikat - grafika

Mając na uwadze bezpieczeństwo Mieszkańców informujemy, że do odwołania obowiązuje zakaz dojazdu oraz dojścia do budynków od strony ul. Młyńskiej.

Wejście główne do szkoły (od strony ul. Młyńskiej) pozostanie zamknięte do zakończenia wszystkich prac budowlanych. Prosimy o korzystanie z wejść od strony ulicy Tarnogórskiej, tj. od parkingu i boiska.

Prosimy rodziców i opiekunów o zapewnienie opieki nad przedszkolakami i uczniami podczas doprowadzania i odprowadzania dzieci do i z przedszkola jak i szkoły.

Parking dla rodziców i opiekunów znajduje się przy Akademii Malucha przy ulicy Tarnogórskiej.

Wykonawca robót budowlanych dokłada wszelkich starań, aby prace wokół budynków zakończyły się jak najszybciej.

O postępach robót i zachodzących zmianach w organizacji ruchu będziemy Państwa na bieżąco informować w komunikatach na stronie internetowej i mediach społecznościowych Urzędu Gminy Świerklaniec.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia i niedogodności.

Zdjęcia (1)
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).