Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Ostatni z cyklu koncertów “Muzyczne cztery pory roku z Pałacem Kawalera”

01 października, 2020

Na sobotę 3 października br. na godz. 16:00 został przełożony ostatni koncert w ramach cyklu "Muzyczne cztery pory roku z Pałacem Kawalera". Na koncert w amfiteatrze świerklanieckiego parku zaprasza Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl i organizator - Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu.

Termin: 3 października 2020, godz. 16.00
Tytuł: „MUZYCZNA BOTANIKA I ZOOLOGIA”
Wykonanie: Zespół Muzyczny Maes-Trio
w składzie: Marzena Mikuła Drabek - fortepian
Jacek Gros - skrzypce, Dariusz Kasperek - klarnet
Soliści baletu: Monika Kionka i Filip Jędruch
Prowadzenie: Jacek Woleński

Na poszczególne koncerty obowiązują bezpłatne wejściówki, rezerwacje telefoniczne i szczegółowe informacje pod nr tel. 32 284 35 57 w Gminnym Ośrodku Kultury. Liczba miejsc ograniczona!
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).