Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Pamiętajmy o maseczkach w zamkniętych przestrzeniach

25 czerwca, 2020
1

Kobieta w maseczceW związku z licznymi sygnałami napływającymi do Urzędu Gminy Świerklaniec w sprawie nie przestrzegania wprowadzonego przez polski rząd reżimu sanitarnego w związku z trwającą epidemią Covid-19 przypominamy, że w zamkniętych pomieszczeniach jak np. budynek Urzędu Gminy, poczta, sklep etc. obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

Apelujemy w szczególności do klientów sklepów na terenie gminy Świerklaniec. Nie bądźmy samolubni i używajmy maseczek, przyłbic lub zwykłych chustek, aby zakryć twarz. W sytuacji, w której klient nie stosuje się do rządowych zaleceń, pracownik sklepu ma możliwość wyproszenia takiej go z obiektu.
Maseczka stanowi ochronę przed ewentualnym rozprzestrzenianiem wirusa przez nas samych. Zakładając maseczkę chronimy innych.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Jedna odpowiedź do “Pamiętajmy o maseczkach w zamkniętych przestrzeniach”

  1. Anna pisze:

    Co za kretynizm! Piszący ten artykuł nie znają aktualnie obowiązujących przepisów prawa. Konfidenci widzę nie śpią. Nikt nie ma prawa w tym kraju odmówić sprzedania artykułu za nieposiadanie szmaty na twarzy. Nikt nie ma prawa wyprosić takiej osoby ze sklepu. Pomijając fakt skali głupoty ludzkiej jaka się szerzy z powodu fałszywych informacji o całym tym wirusie, jest to najzwyklejsza dyskryminacja. Człowiek przeciwko człowiekowi z powodu wirusa, którego nikt nie widział, który, jeśli istnieje, to nie jest taki groźny, jak pierwotnie sądzono. Skala kretynizmu osiągnęła najwyższy chyba poziom, a wszyscy dziennikarze, którzy powielają te brednie, mają w tym obłędzie również swój udział. Uprzejmie proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, a informacje, które się posiada rzetelnie sprawdzić – bo osoby, które piszą te wypociny nie mają nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem, a widocznym ich celem jest nastawianie jednych przeciwko drugim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).