Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Planowana przerwa w dostawie wody w Nakle Śląskim

22 listopada, 2022

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu informuje, że w związku z planowanymi pracami nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Nakło Śląskie w dniu 24.11.2022 r. (czwartek) od godziny 08:00.

Komunikat - grafika

Brak wody dotyczy ulic: częściowo Dworcowej, Tysiąclecia, Sienkiewicza, Styczyńskiego, Wolności, Mickiewicza, Kopernika oraz bocznych a także ul. Lasowickiej - numery od 115”a” do 115”w” i 117”a” do 117”u”.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).