Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Podium zawodniczki Akademii Sportów Konnych Świerklaniec

12 października, 2020

Zuzanna Klak na podiumZawodniczka Akademii Sportów Konnych Świerklaniec Zuzanna Klak po długiej i niełatwej rywalizacji w Halowym Pucharze Śląska, który odbył się w Zbrosławicach w niedzielę 11 października stanęła na trzecim stopniu podium zdobywając brązowy medal.

Zuzanna Klak osiągnęła ten sukces ze swoją klaczą Cartogran's Star. Startowała w kategorii Open. Od najmłodszych lat Zuzanna trenuje pod okiem Magdaleny Ferdyn. Rodzice bardzo wspierają ją w tej pięknej pasji.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).