Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Podział środków na upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 r.

19 lutego, 2021

Kolaż zdjęć przedstawiający różne dyscypliny sportowe.W załączniku znajduje się Zarządzenie Wójta Gminy Świerklaniec w sprawie podziału środków finansowych z przeznaczeniem na dotacje dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych w celu realizacji zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2021 r.

Treść Zarządzenia:
- Zarządzenie nr 0050.35.2020 Wójta Gminy Świerklaniec z dnia 19 lutego 2021 r. (skan)
- Tekst zarządzenia dostosowany dla osób niepełnosprawnych (PDF)

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.