Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Przekaż 1,5% podatku na potrzebujących w Gminie Świerklaniec

15 lutego, 2023

Od 15 lutego br. można rozliczać PIT za zeszły rok. Podatnicy mają po raz pierwszy możliwość przekazania nie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, jak to miało miejsce dotychczas, ale aż 1,5%.

Marek Cyl i Jarosław Wasążnik zachęcają do oddania 1,5% podatku na OPP w gminie lub na potrzebujących w gminie

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl oraz Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik zachęcają Mieszkańców, aby 1,5% ich podatku trafiło do osób potrzebujących z terenu naszej gminy lub organizacji pożytku publicznego, które znajdują się na terenie Gminy Świerklaniec.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).