Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Przerwa w dostawie wody w Orzechu i części Nakła Śląskiego

19 października, 2022

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu informuje, że w związku budową kanalizacji sanitarnej oraz koniecznością przebudowy sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 20 października br. (czwartek) od godz. 09:00 do zakończenia prac (przewidywalnie godz. 14:00) w całym sołectwie Orzech, oraz w sołectwie Nakło Śląskie na ulicach Wieczorka oraz część ulicy Szopena.

Komunikat - grafika
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).