Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Przerwa w dostawie wody w Świerklańcu w dniu 6 lipca (czwartek)

05 lipca, 2023

W związku z planowanymi pracami nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 6 lipca 2023 r. (czwartek) od godziny 08:00 do zakończenia prac.
Dotyczy ulic w miejscowości Świerklaniec: Podgórna, Górna, Kalinowa, część 3-go Maja, Lawendowa, Księżycowa, Żeglarska, Chabrowa.

Komunikat - grafika

O wyłączeniu wody poinformował Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu. Aktualne komunikaty ZWiK publikuje na swojej stronie internetowej pod adresem: zwik-s.pl.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).