Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

PSZOK przy ul. Wiosennej w Świerklańcu ponownie czynny od 4 maja

24 kwietnia, 2020

PSZOKInformujemy, że od 4 maja 2020 r. ponownie uruchomiony zostanie Gminny Plac Gospodarczy (PSZOK) przy ul. Wiosennej w Świerklańcu. Plac będzie  czynny 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00 oraz w soboty w godz. 8:00 - 14:00.

Ze względu na szczególną sytuację przyjeżdżając na PSZOK prosimy o zachowanie wszystkich wymaganych względów bezpieczeństwa, tj. zakrywanie ust i nosa, wymagany odstęp od innych użytkowników placu.

Regulamin Gminnego Placu Gospodarczego dostępny jest pod linkiem.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).