Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

07 kwietnia, 2023

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl i Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik składają życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Życzenia na Wielkanoc

Zdrowych, pogodnych wypełnionych rodzinną atmosferą Świąt Wielkanocnych. Niech te Święta będą pełne szczęścia, nadziei i miłości, a wiosenny nastrój udziela się każdemu z nas.

Zdjęcia (1)
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).