Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Rozstrzygnięcie konkursu w sprawie podziału środków finansowych w celu realizacji zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2023 r.

03 marca, 2023

Prezentujemy Zarządzenie Wójta Gminy Świerklaniec w sprawie zmiany terminu rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2023 r.

Sporty - kolaż zdjęć: piłka nożna, bieżnia, pływanie, koszykówka

Przezentujemy Zarządzenie Wójta Gminy Świerklaniec w sprawie podziału środków finansowych z przeznaczeniem na dotacje dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych w celu realizacji zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2023 r.

Materiały

https://bip.swierklaniec.pl/a,44363,zarzadzenie-nr-0050432023-wojta-gminy-swierklaniec-z-dnia-1-marca-2023-w-sprawie-podzialu-srodkow-fi.html
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).