Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Rozstrzygnięcie konkursu w sprawie podziału środków finansowych w celu realizacji zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2024 r.

04 marca, 2024

Prezentujemy Zarządzenie Wójta Gminy Świerklaniec w sprawie zmiany terminu rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2024 r.

Sporty - kolaż zdjęć: piłka nożna, bieżnia, pływanie, koszykówka

Materiały

https://bip.swierklaniec.pl/a,45402,zarzadzenie-nr-0050392024-wojta-gminy-swierklaniec-w-sprawie-podzialu-srodkow-finnsowych-z-przeznacz.html
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).