Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskiwania środków finansowych

15 czerwca, 2022

Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskiwania środków finansowych na granty i wydawnictwa, które odbędzie się 21 czerwca w Pyrzowicach.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia

Bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskiwania środków finansowych na:

• GRANTY
    - tworzenie lokalnych produktów turystycznych, kulturalnych, sportowych i rozrywkowych
    - wspieranie inicjatyw lokalnych na rzecz integracji społeczności
    wysokość wsparcia od 5 000,00 do 50 000,00 zł

• WYDAWNICTWA
    - o historii miejscowości LGD
    wysokość wsparcia  od 50 000,00 zł do limitu alokacji w naborach

Spotkanie odbedzie się 21 czerwca 2022 o godz. 11:00, Biurowiec MiŚP w Pyrzowicach, ul. Centralna 5, sala nr 116

Zapisy do 20 czerwca 2022 r.
Kontakt:
e-mail: lgd@lgd-brynica.pl

• DLA KOGO?

Dla mieszkańców gmin Bobrowniki, Mierzęcice, Ożarowice, Psary, Siewierz, Świerklaniec, Woźniki.

• TYLKO DLA:

Osób fizycznych
Osób prawnych
Jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej.
Jednostek sektora finansów publicznych.

Grantobiorcy nie mogą prowadzić działalności gospodarczej.

Zdjęcia (1)

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.