Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego

Szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób powyżej 80 roku życia

12 stycznia, 2021

Szczepienie senioraWażna informacja! Osoby powyżej 80 roku życia, które chcą zaszczepić się przeciwko COVID-19 proszone są o telefoniczny kontakt z przychodniami w Nakle Śląskim i Świerklańcu.

Numery telefonów:
Ośrodek Zdrowia w Nakle Śląskim 32 284 39 01 - poradnia ogólna,
Ośrodek Zdrowia w Świerklańcu 32 284 49 03 - poradnia ogólna.

Zdjęcie - pacjent.gov.pl

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.