Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego

Telefoniczne porady prawne dla mieszkańców gminy Świerklaniec

12 stycznia, 2021

Rozmowa telefonicznaOgraniczenia związane z epidemią wymusiły zmianę sposobu udzielania bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców gminy Świerklaniec. Porady będą udzielane przez telefon. Zapisów na teleporadę można dokonywać dzwoniąc do Pani Anny Wesołowskiej pod nr 32 284 74 45. Pracownik Urzędu Gminy umówi termin konsultacji z radcą prawnym oraz poda zapisanej osobie numer telefonu kontaktowego.

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.