Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Trwa remont w budynku Urzędu Stanu Cywilnego

06 lutego, 2023

W budynku przy ul. Parkowej 32 w Świerklańca trwa remont biur. Obsługa klientów w Urzędzie Stanu Cywilnego i Referacie Spraw Obywatelskich jest utrudniona. Prosimy o wyrozumiałość.

Budynek Urzędu Stanu Cywilnego - budynek dawnej kordegardy. Wykonany z cegły ze strzelistym dachem. Znajduje się przy głównej bramie Parku w Świerklańcu

Prace remontowe potrwają około dwóch tygodni. Ich planowane zakończenie to 20 lutego br.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).