Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Twój dom – dialog z tradycją

14 grudnia, 2022

Dom na śląsku? Zbuduj go zgodnie z tradycją i krajobrazem. Narodowy Instytut Dziedzictwa zachęca do skorzystania z gotowych projektów nagrodzonych w konkursie architektonicznym pn. "Twój dom- dialog z tradycją".

Pierwsza nagroda w konkursie - dom z cegły wizualizacja

Województwo śląskie to jeden z najbardziej zróżnicowanych terenów Polski. Swój wymarzony dom - nowoczesny, funkcjonalny, ale i zgodny z tradycją idealnie wkomponowany w krajobraz Śląska. Informacje na temat projektów znajdują się na stronie internetowej  Narodowego Instytutu Dziedzictwa nid.pl/konkursy a katalog z w wersji elektronicznej znajduje się pod linkiem https://twojdomdialogztradycja.nid.pl/.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).