Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Ulica Dworcowa Nakle Śląskim zamknięta

06 lipca, 2022

W związku z budową kanalizacji w gminie Świerklaniec ul. Dworcowej w Nakle Śl. na odcinku od ul. Głównej do ul. Barbary jest zamknięta do 10.08.2022 (czas przeprowadzenia robót). W tym okresie został wyznaczone objazdy ulicami Szopena (dalej Kopernika i Wolności) oraz Powstańców (dalej Dzierżonia).

Informacja

Prace odbywają się w okrasie wakacyjnym, bo związane są z połączeniem przepompowni zlokalizowanej przy Szkole Podstawowej w Nakle Śląskim z główną linią kanalizacji sanitarnej (tzw. tranzyt), którą ścieki będą doprowadzane do oczyszczalni w Świerklańcu. Okres wprowadzenia objazdów uzależniony jest od podziemnych kolizji i warunków atmosferycznych i może ulec zmianie. W takiej sytuacji poinformujemy o niej na stronie internetowej. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Materiały


Schemat objazdu ul. Dworcowa
schemat​_objazdu​_dworcowa.pdf
2.11MB
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).