Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 r. – konkurs na realizację zadania

20 stycznia, 2021

Wójt Gminy Świerklaniec ogłasza otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2021 r.

Szczegóły znajdują się w Zarządzeniu nr 0050.3.2021 Wójta Gminy Świerklaniec z dnia 18 stycznia 2021 r.

Załącznik - treść Zarządzenia (PDF)

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.