Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Upowszechnianie kultury fizycznej w 2023 roku – konkurs na realizację zadania

19 stycznia, 2023

Wójt Gminy Świerklaniec ogłasza otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku.

Sporty - kolaż zdjęć: piłka nożna, bieżnia, pływanie, koszykówka

Wójt Gminy Świerklaniec ogłasza otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w 2023 r. Szczegóły znajdują się w Zarządzeniu.

Materiały

https://bip.swierklaniec.pl/m,1161,2023-rok.html
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).