Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Uwaga na oszustów, którzy naciągają na fotowoltaikę. Apel do mieszkańców

05 czerwca, 2020

Do Urzędu Gminy wpłynęła informacja, że na terenie sołectwa Orzech po domach krążą osoby z firmy wykonującej instalacje fotowoltaiczne, które rzekomo dofinansowywane są ze środków Urzędu Marszałkowskiego. Osoby te twierdzą, że współpracują z gminą Świerklaniec, co nie jest prawdą.

Informujemy, że gmina Świerklaniec zakończyła już realizację projektu „Słoneczna Gmina”, czyli montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach jednorodzinnych.

Pod linkiem: https://swierklaniec.pl/strefa-mieszkanca/instalacje-solarne-i-fotowoltaiczne.html dostępne są szczegóły realizacji projektu. Informujemy, że reprezentanci firm, które współpracują z gminą Świerklaniec powinni okazać odpowiednie dokumenty, które to potwierdzają.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).