Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

“W drogę ruszamy dookoła świata” – koncert w amfiteatrze

06 lipca, 2020

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl i Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu serdecznie zapraszają na koncert plenerowy w parku w Świerklańcu w ramach cyklu pn. "Muzyczne cztery pory roku z Pałacem Kawalera". Koncert odbędzie się 12 lipca o godz. 17:00 w amfiteatrze w zabytkowym parku. Obowiązują bezpłatne wejściówki.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).