Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

W Wigilię Urząd Gminy Świerklaniec będzie nieczynny

18 grudnia, 2020

Budynek Urzędu GminyInformujemy, że 24 grudnia 2020 r. Urząd Gminy Świerklaniec będzie nieczynny. 31 grudnia (Sylwester) Urząd Gminy będzie pracował normalnie. W wigilię zmianie ulegną także godziny otwarcia innych gminnych jednostek.

24 grudnia nieczynny będzie Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu i Nakle Śląskiem. 31 grudnia GOK również będzie nieczynny, a GBP w Świerklańcu będzie czynna do godz. 13:00. W wigilię nieczynne będą także Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Nakle Śląskim oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu. 31 grudnia obydwie jednostki będą pracowały normalnie. Ośrodki Zdrowia w Świerklańcu i Nakle Śląskim w Wigilię i Sylwestra czynne będą do godz. 13:00. W późniejszych godzinach z opieki medycznej będzie można korzystać w Przychodni Lekarskiej Bi-Med w Tarnowskich Górach.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).