Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Wyłączenie z ruchu ulicy Dworcowej w Nakle Śląskim

10 lipca, 2024

W dniu 12 lipca 2024 roku nastąpi wyłączenie z ruchu ulicy Dworcowej w Nakle Śląskim

zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie

W piątek, tj. 12 lipca, prosimy mieszkańców, aby do godziny 6.30 rano usunęli pozostawione na ulicy samochody, oraz wyjechali ze swoich posesji na odcinku od skrzyżowania z ulicą Główną (DK 78) do skrzyżowania z ulicą Gawędy. W trakcie dnia nie będzie możliwości poruszanie się na tym odcinku ze względu na prowadzone prace drogowe. Prace będą prowadzone na całej szerokości drogi i obejmować będą położenia warstwy ścieralnej asfaltu.

Odcinek będzie wyłączony z całkowitego ruchu do godziny 19.00.

Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).