Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu MPZP dla Nowego Chechła

05 sierpnia, 2020

Nowe Chechło z lotu ptaka. Fot. Jacek GryskoW dniach od 5 sierpnia 2020 r. do 2 września 2020 r. w siedzibie Urzędu Gminy Świerklaniec w pokoju nr 1a można uzyskać wgląd do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Świerklaniec obejmującego sołectwo Nowe Chechło.

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz prognozami oddziaływania na środowisko dostępne są pod linkiem: https://bip.swierklaniec.pl/a,41328,projekt-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-dla-obszaru-polozonego-w-gminie-swierklani.html

Dyskusja dla mieszkańców nad projektem MPZP odbędzie się 2 września 2020 r. o godz. 17:00 w Domu Sportowca w Nowym Chechle przy ul. Leśnej 5. Uwagi do projektu można składać do 16 września 2020 r. w Urzędzie Gminy Świerklaniec.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).