Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Wyniki naboru OZE

28 lipca, 2023

Przedstawiamy wyniki naboru uczestników projektu grantowego pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na Gminy Świerklaniec”.

OZE - Wyniki naboru

W wyniku ogłoszonego naboru uczestników projektu grantowego pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec” od 22 maja do 16 czerwca 2023 roku do Urzędu Gminy Świerklaniec wpłynęło łącznie 458 deklaracji. Spośród złożonych w terminie deklaracji 30 nie spełniło kryteriów formalnych. Jedna deklaracja została wycofana po złożeniu na wniosek mieszkańca.

Wyniki naboru tj. listy: podstawowa, rezerwowa i uczestników niespełniających wymogów formalnych znajdują się w załącznikach poniżej. Mieszkańcy na swoje skrzynki e-mailowe otrzymają indywidualne numery kancelaryjne, które są także numerami identyfikacyjnymi na listach. W przypadku braku adresu e-mailowego we wniosku, pracownicy Urzędu Gminy Świerklaniec będą kontaktować się telefonicznie.

Materiały


Lista uczestników - podstawowa
LISTA​_​_UCZESTNIKÓW​_-​_PODSTAWOWA.pdf
0.46MB


Lista uczestników - rezerwowa
LISTA​_​_UCZESTNIKÓW​_-​_REZERWOWA.pdf
0.45MB


Lista uczestników niespełniających wymogów formalnych
LISTA​_​_UCZESTNIKÓW​_-​_NIESPEŁNIAJĄCYCH​_KRYTERIÓW​_FORMALNYCH.pdf
0.43MB
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).