Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Zamiatanie dróg gminnych

04 marca, 2024

Od dnia 5 marca 2024 r. (wtorek) rozpocznie się zamiatanie dróg gminnych. Uprzejmie prosimy mieszkańców o przeparkowanie pojazdów stojących na jezdni, aby umożliwić pracę zamiatarce.

Informacja

Planowany harmonogram zamiatania dróg gminnych:
05.03.2024 r. (wtorek) - sołectwo Orzech ulice: Wieczorków, Nakielska (od Bytomskiej do Wieczorków), Sobalaków, Mickiewicza, Brzechwy, Szkolna (od Bytomskiej do Nakielskiej)
05.03.2024 r. (wtorek) - sołectwo Nowe Chechło ulice: Powstańców, Wrzosowa, Leśna, Skowronków
06.03.2024 r. (środa) - sołectwo Nakło Śląskie ulice: Powstańców, Szopena, Orzechowska, Cmentarna, Lipowa
07.03.2024 r. (czwartek) - sołectwo Świerklaniec ulice: Główna (od 3 Maja do Oświęcimskiej), Oświęcimska, Stabińskiego, Miarki, Mazura, Wolności, Kościelna, Kościuszki, Plebiscytowa, Polna

Planowany termin zamiatania pozostałych ulic będziemy podawać w na bieżąco, aktualizacując tę stronę.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).