Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Zamiatanie gminnych dróg

17 marca, 2023

Od dnia 17 marca br. rozpocznie się zamiatanie dróg gminnych. Prace rozpoczną się od sołectwa Świerklaniec. Uprzejmie prosimy mieszkańców o niepozostawianie pojazdów na jezdni, aby umożliwić pracę zamiatarce.

Zamiatarka czyszcząca ulicę

W Świerklańcu w nocy z piątku na sobotę tj. 17/18 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Główna, Oświęcimska, Stabińskiego, Miarki, Mazura, Kościelna, Kościuszki, Plebiscytowa, Polna, Wolności. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Nakle Śląskim w nocy z soboty na niedzielę tj. 18/19 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Powstańców, Dworcowa, Wolności, Szopena, Orzechowska, Cmentarna, Lipowa, Orzechowska. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Orzechu w nocy z niedzieli na poniedziałek tj. 19/20 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Wieczorków, Mickiewicza, Brzechwy, Szkolna, Sobieskiego. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Nowym Chechle w nocy z niedzieli na poniedziałek tj. 19/20 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Powstańców, Wrzosowa, Leśna, Skowronków. Pozostałe ulice w dalszym terminie.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).