Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Zapraszamy na kino parkowe

04 sierpnia, 2022

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl serdecznie zaprasza na szóstą edycję Letniego Kina Parkowego w Świerklańcu. Jak każdego roku spotykamy się w parkowym amfiteatrze, aby obejrzeć filmy w plenerze. Na ekranie dwa głośne tytuły.

Plakat promujący kino parkowe w Świerklańcu - treść w artykule

W tegorocznej edycji przygotowaliśmy dwa filmy:

  • 14 sierpnia amerykańską komedię "Pies" ze znanym i cenionym przez wielu aktorem Channingiem Tatumem w roli głównej. Film miał swoją premierę w 2022 roku. Były komandos nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Wojskowy pod opiekę dostaje owczarka belgijskiego Lulu o bogatej historii służby wojskowej. Nie będzie łatwo, bo delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem...
  • 15 sierpnia francuski film przygodowy dla całej rodziny pt. "Chłopiec z chmur". Opowiada historię chłopca, który przez swojego ojca ornitologa zostaje skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami. Przywiązuje się jednak do skrzydlatych przyjaciół coraz bardziej i jest w stanie zrobić dla nich rzeczy wprost niewyobrażalne.

Seanse rozpoczną się o godz. 21:00, tuż po zakończeniu pokazów mappingowych na fasadzie Pałacu Kawalera.

Wideo
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).