Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Zapraszamy na koncert w parkowym amfiteatrze 10 czerwca

01 czerwca, 2023

10 czerwca o godz 16:00 w amfiteatrze w zabytkowym parku w Świerklańcu odbędzie się koncert pt. „Dwanaście godzin z życia kobiety”. Zaśpiewa Agnieszka Wiśniewska-Rak, a na fortepianie akompaniować będzie jej Mateusz Meisner. Będzie to recital piosenek do tekstów Wojciecha Młynarskiego z muzyką Jerzego Derfla.

Koncert amfiteatr plakat

Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia (1)
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).