Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Zapraszamy na koncert w ramach drugiej edycji Świerklanieckiej Jazzmanii

08 maja, 2023

13 maja o godz. 18:00 w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbędzie się druga edycja Świerklanieckiej Jazzmanii, podczas której z koncertem “The best of swing” wystąpi Karolina Kidoń & Jazzy Boys w składzie: Karolina Kidoń – wokal, Karol Pyka – piano, Bartek Stuchlik – kontrabas, Łukasz Walczak – perkusja.

Świerklaniecka Jazzmania

Organizatorami wydarzenia są Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim oraz Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga. Zadanie publiczne realizowane jest przy udziale środków pochodzących z dotacji przekazanej przez Gminę Świerklaniec.
Koncert “The best of swing” to głównie repertuar ponadczasowych wokalnych ikon jazzu tradycyjnego m.in. Nat King Cole’a, Franka Sinatry, Elli Fitzgerald oraz Doris Day. Oprócz jazzowych standardów usłyszą Państwo utwory z zupełnie innych gatunków muzycznych, ale w swingujących aranżacjach.
WSTĘP WOLNY – prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc pod nr.: 32 441 60 28 lub 505 802 207.
Szczegóły wydarzenia dostępne są pod linkiem.

Zdjęcia (1)
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).