Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Zapraszamy na spotkanie dla Mieszkańców w sprawie rozliczeń podatkowych

06 marca, 2023

16 marca eksperci z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach opowiedzą Mieszkańcom Gminy Świerklaniec o tegorocznych rozliczeniach podatkowych z urzędem skarbowym, o usłudze Twój e-PIT oraz o funkcjonalności e-urzędu skarbowego. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 marca br. o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Świerklańcu przy ul. Źródlanej 3 (budynek byłego gimnazjum). Zapraszamy serdecznie.

Urządzenia biurowe - notes, długopis, laptop na białym biurku. Obok ręka mężczyzny trzymająca kubek z kawą.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).