Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Zawodnicy UKS Olimpijczyk Nowe Chechło z kolejnymi sukcesami

08 września, 2020

6 września br. w Katowicach obyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajakarstwie. Zawodnicy UKS "Olimpijczyk" Nowe Chechło osiągnęli kolejne sukcesy. Zajęli drużynowo 3 miejsce oraz zdobyli 6 medali - 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe.

W K1 na dystansie 2000m młodziczek 3 miejsce zajęła Natalia Szołtysik.
W K2 na 2000m młodziczek 2 miejsce zajęła Agata Opiełka
W kajakowej "czwórce" na 2000m młodziczek 1 miejsce zajęły Sylwia Szolc, Magdalena Przybyła, Natalia Gruca, Zuzanna Cyrek
W K1 na dystansie 300m dzieci 1 miejsce zajął Patryk Poskróbekm, a 3 miejsce Igor Gosławski
W K1 na 300m dzieci wśród dziewczynek 3 miejsce zajęła Maria Błasiok.

Gratulujemy wyników!
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).