Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Zmarł Wojciech Maruszewski

19 maja, 2022

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Wojciecha Maruszewskiego, wieloletniego lekarza Ośrodka Zdrowia, a także Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu. Miał 70 lat.

Śp. Wojciech Maruszewski

Pan Wojciech Maruszewski był lekarzem pracującym w świerklanieckim Ośrodku Zdrowia od 1978 roku. W roku 2000 został jego Dyrektorem. Po siedemnastu latach sprawowania tej funkcji oraz ciągłej pracy, jako lekarz przeszedł na emeryturę.
Odszedł od nas wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz - takim Go wspominamy i takim pozostanie w pamięci Mieszkańców i Pacjentów.

Pogrążonej w żałobie Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym i Współpracownikom składam szczere wyrazy współczucia w imieniu własnym i pracowników Urzędu Gminy Świerklaniec – powiedział Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).