Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Zmiana organizacji ruchu w Nakle Śląskim. Od 27 listopada wyjazd z ul. Dworcowej będzie niemożliwy

26 listopada, 2023

Uwaga. Od poniedziałku 27 listopada 2023 r. będą prowadzone prace związane z odtworzeniem odcinka ul. Wieczorka w Nakle Śląskim. W związku z tym skrzyżowanie ul. Dworcowej i Wieczorka będzie zamknięte, a dla części mieszkańców nie będzie wyjazdu z ul. Dworcowej do ul. Głównej w Nakle Śląskim. Prosimy o wyjazd na ul. Główną przez ul. Dzierżonia i Powstańców.

Uwaga

Utrudnienia związane są z pracami odtworzeniowymi nawierzchni na odcinku ul. Wieczorka od skrzyżowania ul. Dworcowej do skrzyżowania z ul. Wolności. Utrudnienia potrwają przez kilka dni, aż prace zostaną zakończone. Prosimy o dostosowanie się do oznakowania. Za utrudnienia przepraszamy.

Zdjęcia (1)

Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.